Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
The Ugly DucklingRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5