Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 3.0
What Dreams May ComeRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0