Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5