Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5