Movies
Ratings
52
AmourRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.0