Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0