Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
FriendRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0