Titles you rated
I Remember YouRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Come Back AliveRated ★ 2.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
PartnerRated ★ 3.0
Golden RainbowRated ★ 2.0- I Need a FairyRated ★ 3.0
Dummy MommyRated ★ 5.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 2.5
Ruby RingRated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 1.5
Feast of the GodsRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
May QueenRated ★ 2.0