Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
HanbandoRated ★ 2.0
MossRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0