Movies
Ratings
43
Before SunsetRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5