Titles you rated
Dirty MoneyRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
The PlotRated ★ 1.5
Land of HappinessRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dead ManRated ★ 2.0
Badland HuntersRated ★ 1.0
On the RocksRated ★ 1.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0