Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
House of NinjasRated ★ 1.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The DealRated ★ 1.5
MovingRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Han RiverRated ★ 2.5
Song of the BanditsRated ★ 2.0
BargainRated ★ 4.0
PainkillerRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Doctor ChaRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0