Movies
Ratings
636- The First RideRated ★ 0.5
Empire RecordsRated ★ 3.0
Marcel the Shell with Shoes OnRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
SakuranRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Hot Summer NightsRated ★ 4.0