Movies
Ratings
825
ThirstRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 1.5
The MediumRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.5
OnwardRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
It Chapter TwoRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5