Titles you rated
Runway CopRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0