Series
Ratings
57
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
TempestRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Zero DayRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.5
Say You Love MeRated ★ 4.0
Call It LoveRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- DamoRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5