Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0