Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 4.0
Van Wilder 2: The Rise of TajRated ★ 4.0
Van WilderRated ★ 4.0
Wild Wild WestRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0