Movies
Ratings
533
WeaponsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
NosferatuRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.0
The Number 23Rated ★ 2.0
SorumRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.5