Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 3.5
MRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5