Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 5.0