Movies
Ratings
527
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5