Series
Ratings
29
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- My Fair Princess IIIRated ★ 5.0