Movies
Ratings
348
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0