Series
Ratings
131
You Are My SpringRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 5.0