Series
Ratings
243
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Man to ManRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0