Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Idle HandsRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Saint MaudRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
UsRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5