Movies
Ratings
1302
Children of MenRated ★ 4.0
Daytime DrinkingRated ★ 4.0
Fatal AttractionRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
The Journals of MusanRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.0
Miller's CrossingRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 2.0
Bullet in the HeadRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Hard BoiledRated ★ 4.0
Angel HeartRated ★ 4.0
ChinatownRated ★ 4.0
Rules of the GameRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.0