Titles you rated
Open CityRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0