Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Secret ZooRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5