Titles you rated
- The WickedRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0