Titles you rated
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Captive StateRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
HimRated ★ 2.0
Major LeagueRated ★ 2.5
Wolf ManRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Fountain of YouthRated ★ 2.5
The Lost BusRated ★ 3.5
Highest 2 LowestRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Black Phone 2Rated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 2.5
Eenie MeanieRated ★ 2.5