Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.0
The HostRated ★ 1.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0