Titles you rated
TakersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0