Titles you rated
The Good WifeRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0