Titles you rated
2012Rated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0