Titles you rated
NailedRated ★ 1.5
London Has FallenRated ★ 4.0
Doctor SleepRated ★ 4.0
HostilesRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Rambo Last BloodRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The RoomRated ★ 2.5- 재혼의 기술Rated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
Man of MenRated ★ 2.0
Battle of JangsariRated ★ 3.0
Love, AgainRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5