Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 4.0