Movies
Ratings
102
A Bloody AriaRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Armour of GodRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0