Movies
Ratings
225
JokerRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 1.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0