Titles you rated
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 1.5
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0