Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0