Movies
Ratings
1145
Continental ’25Rated ★ 4.0
Coup de ChanceRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Au Hasard BalthazarRated ★ 4.0
The Turin HorseRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Homeward BoundRated ★ 3.0
The Nature ManRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 3.5