Movies
Ratings
150
Minority ReportRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 4.0
Dial M for MurderRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5