Titles you rated
Pacific RimRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0