Series
Ratings
27
Smile AgainRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0