Movies
Ratings
1302
The ThroneRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.0
CobwebRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0- The StorytellerRated ★ 4.0
Rule 34Rated ★ 1.5
Some Photos in the City of SylviaRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5