Movies
Ratings
267
Just FriendsRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 2.5
All for LoveRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0