Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 4.0
Orphan: First KillRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5