Titles you rated
AemaRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
The KeepersRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0